Derde Prinses

Op 10 april om 21.56 2007 werd in het Bronovo ziekenhuis de derde dochter van Maximá en Willem Alexander geboren.
Het is ondertussen traditie dat de leden die in de troonopvolging zitten al enige generaties lang zich uitdrukken in geboortes van hetzelfde geslacht. Zo verwekte Koning Willem III drie zoons die allemaal stierven voordat zij de troon konden bestijgen. Hierdoor moest hij op hoge leeftijd nog weer een huwelijk aangaan met een jongere vrouw om het huis van Oranje voor uitsterven te behoeden.

Wilhelmina kreeg met erg veel moeite één enkele dochter, Juliana. Juliana kreeg vier dochters en haar echtgenoot Prins Bernhard maar liefst zes dochters. Beatrix kreeg drie zoons, Margriet kreeg vier zoons. Heel opvallend is dat de twee die niet meer in de troonsopvolging meedoen (Irene en Christine) wel kinderen kregen van de beide geslachten. Nu dus bij Willem Alexander weer drie dochters. Nadrukkelijk stelde hij bij het tonen van de nieuwe prinses dat het allemaal niet zoveel uitmaakte; en terecht!

Dit gegeven van eenslachtigheid in één enkele generatie moet vast duiden op de druk die ontstaat op het nageslacht. Voor mijzelf ben ik er nog niet helemaal uit hoe je dit moet duiden maar zoals ik al zei, is het op zijn minst bijzonder opmerkelijk!
Hier onder toon ik de horoscoop van dit nieuwe prinsesje. Een heel opvallende horoscoop voor dit derde koningskind.

Wat is er nu zo opvallend aan deze horoscoop? Dit is vooral het feit dat Uranus conjunct staat met de maansknopen en dat deze een verbinding maakt met Saturnus. Volgens mijn karmische astrologie duidt dit op een zeer sterke verbondenheid met de familieziel (Uranus). Omdat nu Uranus verbonden is met een sterke inconjunct met Saturnus duidt dit erop dat bij dit kind de familieziel en het persoonlijk karma sterk met elkaar zijn verbonden. En alsof het nog niet genoeg is, staat de maansknoop (lees de karmische opdracht) conjunct met Uranus (de familieziel). Kort en goed kun je stellen dat dit kind het ziet als zijn karmische opdracht om de familieziel te helen. Het helende element is weer te vinden in het dierenriemteken vissen.

Kijken we verder naar de horoscoop dan valt op dat het Marsprincipe een sterke nadruk krijgt. De ascendant en de Zon worden alle twee beheerst door Mars. Oude klassiek astrologen zeiden wel eens dat schorpioen op de ascendant veelal wijst op een geheim. Om nu wat meer te kunnen zeggen van de vorige levens en de eventuele verdrongen problematiek in de familieziel kijken we naar de maansknoophoroscoop (MKH). Onder toon ik deze:

Je ziet nu dus dat Uranus pal op de ascendant staat. Dit duidt erop dat er een sterk brandpunt is ontstaan om iets in de familieziel op te lossen of te helen; immers de ascendant is de motivatie om te willen incarneren. De familieziel kan natuurlijk zowel van de moeders als de vaderskant zijn. Een ezelsbruggetje kan zijn te kijken met welke planeten Uranus contact maakt. Bij een nadruk op de vrouwelijke planeten zou je kunnen vermoeden van de moederskant; bij de nadruk op de mannelijke planeten, de vaderskant. Ook het tekenachtergrond van de geaspecteerde planeten met Uranus kan hier soms informatie over geven. In deze situatie is dit allemaal echter niet zo heel erg duidelijk. Wél het archetypische patroon dat uit de maansknoophoroscoop spreekt. De Zon staat in de MKH in het elfde huis. De API-schule zegt van deze stand dat het hier altijd gaat om een Koninklijke /elitaire incarnatie. Omdat de Zon een prachtige grote driehoek maakt met Saturnus in zeven en Jupiter nabij de IC in drie, duidt dit erop dat deze ziel dus al eens eerder in contact is geweest met een koninklijk/elitaire incarnatie. De Zon maakt ook een vrij exact vierkant met de Maan (gevoel) in twee (huis van het bezit) en deze Maan is vervolgens weer betrokken in een yodfiguur met uitgerekend Saturnus (karma). Dit duidt erop dat er gevoelsmatig een patstelling aan verbonden was in een recent vorig leven.
Kijken we nu even naar een heel andere techniek namelijk naar de astrocartografie. Deze duidt op de plaats waar iets zich voltrokken heeft; dan zien we dat Saturnus (oud karma) op de MC in Nederland valt evenals Neptunus op de IC. Kijken we vervolgens naar de jaartallen die bij de planeetstand van Uranus hoort dan komen we uit op 1934. Ook de maansknoop verwijst naar dit jaartal. Neptunus die veelal de liefde voor het voorgeslacht vertegenwoordigt maakt een oppositie met Saturnus, dus ook daar zit een aanknopingspunt Neptunus verwijst naar het jaar 1894. Duidelijk wordt dat er in deze periode dus iets in de familie is gebeurd dat tot een heftige familieverstrikking in de familieziel heeft geleid en wat alsnog door deze nieuwe incarnerende ziel verder wil worden uitgewerkt.
Wat kan dit zijn: wat in me opkomt is dat zowel Prins Hendrik als Koning Willem III niet erg gelukkig waren met hun ambt. Ieder geheel verschillend. Koning Willem III was een té grote vrijbuiter om zich gedisciplineerd te houden aan het strenge en wat rigide koningschap van die tijd. Terwijl Prins Hendrik leed onder het prins gemaal zijn. Van hem is bekend dat hij in de Achterhoek (Gelderland) enige nazaten heeft achtergelaten. Ondergetekende komt van oorsprong uit deze streek waar de oude mensen uit de streek nog konden verhalen van de vriendelijke beminnelijke prins die steeds gezelschap en genegenheid zocht bij allerlei gewone mensen.
Kennelijk is het prins of prinses gemaal zijn een onmogelijke klus die uiterlijk gezien ideaal lijkt maar voor de betreffende een hel kan zijn omdat dit natuurlijke ontplooiing in de weg staat.

Nu zou je natuurlijk een snelle conclusie kunnen trekken en kunnen stellen dat deze nieuwe prinses de reïncarnatie van Prins Hendrik is; dit is heel verleidelijk aangezien 1934 (stand van Uranus van dit kind) exact het sterfjaar is van Prins Hendrik. Omdat Uranus in het vijfde MKH-huis staat (verwijst naar liefdesavonturen) zou deze redenering dus ook weer kunnen kloppen maar huis vijf is ook het huis van de kinderen. Daarom zou het ook zo kunnen zijn dat het hier gaat om één van de niet erkende nazaten van Prins Hendrik. Hier opteer ik eerlijk gezegd meervoor maar dit is louter intuïtief; één en ander verdient dan nader onderzoek. Héél erg belangrijk is het allemaal niet bij een kind dat nog wat dat betreft een onbeschreven blad is. Wat eigenlijk meer de boodschap is bij de geboorte van dit kind voor haar ouders en omgeving is de volgende overweging: Gunnen wij in deze tijd, waar eigenlijk een koningschap niet meer van deze tijd is, de mensen die hier met hart en ziel voor kiezen wel voldoende beweegruimte en privacy…? In dat opzicht is er namelijk niet heel veel veranderd bij zo’n honderd jaar geleden; toen ging het over de algemene moraal een soort keurslijf wat wel en niet kon. Nu, anno 2007, gaat het meer om de schaamteloze brutaliteit van de media die denken het hele privéleven van willekeurig welk publiekelijk figuur dan ook, te moeten ontmaskeren. We hopen dan ook dat dit kind voldoende kind mag zijn met de vele kinderen hier in Nederland. Bekeken vanuit de horoscoop van het kind heeft zij deze vrijheid enorm hard nodig omdat ze al met een grote portie dwang op aarde start. Niet in de laatste plaats door haar afkomst maar ook door het sterke accent van Mars dat uit deze horoscoop spreekt.

Voor wie meer over de esoterische achtergronden van Nederland en de Oranjes wil weten verwijs ik naar mijn boek: “Een oude geschiedenis in een nieuwe tijd”. Te bestellen op: wtermull@iae.nl€ 19,95

Dit artikel was gratis.
Vond u het nuttig en boeiend? Dan kunt u een kleine vrijwillige bijdrage overmaken aan de auteur. Dat kan eenvoudig via bijvoorbeeld iDeal. Alvast hartelijk dank!

Bedrag





Lees ook