Geert Wilders en Nederland

1 reactie

Wat doet Geert Wilders met Nederland? Een interessante vraag als je kijkt naar het tumult in de media van de laatste tijd. Al enige maanden kijkt Nederland gespannen uit naar de film die Wilders heeft gemaakt over de Koran. Aankomende vrijdag is volgens Wilders de film af. Men vermoedt dat het nog enige weken gaat duren voordat Wilders een zender heeft gevonden die deze film zal uitzenden.

Om te kijken wat Wilders met Nederland doet kun je beide horoscopen van Wilders en van Nederland op elkaar leggen. Nu is er geen geboortehoroscoop van Wilders bekend, alhoewel ik zelf een sterk vermoeden heb dat Wilders een waterman ascendant heeft, maar dat ter zijde. Wat je wel kunt doen is de Maansknoophoroscoop op de horoscoop van Nederland leggen. De maansknoophoroscoop is namelijk niet zo gevoelig voor een exacte tijd. Alleen de maansknoop zelf (=de ascendant in de radix) is zonder geboortetijd niet bruikbaar en de Maan kan een lichte afwijking hebben.

In december maakte ik naar aanleiding van de biografie van Wilders een hypothetische horoscoop van hem en kwam uit op een tijd van 17.46.

Onder toon ik de horoscoop van Nederland in combinatie met de maansknoophoroscoop van Wilders.

 

Het meest opvallende aspect dat betrouwbaar en ook inzichtelijk is, is de Uranus van Nederland die conjunct de Saturnus van Wilders staat in vijf oppositie met de Maan van Nederland in elf. De Uranus van Nederland in vijf duidt op de collectieve gevoelens van eigenwaarde (vijfde huis) van Nederland. Wilders plaatst hier zijn Saturnus bij. Nu is Saturnus in de horoscoop van een persoon altijd de planeet die inzicht geeft in het persoonlijke karma. Omdat Saturnus in het teken waterman staat kun je hier aan aflezen dat zijn karma sterk gebonden is aan het collectief van een groep. Immers waterman is het teken waar Uranus van nature zijn domicilie heeft. Het zou goed mogelijk kunnen zijn dat Wilders omstreeks de 19de eeuw (zie de reïncarnatietabellen van A.T. Mann) in Nederland geleefd heeft en een belangrijke functie heeft gehad en daar zich heel sterk heeft geïdentificeerd met het Nederlandse volk. Helaas blijft dit gissen omdat voor de plaatsbepaling van een incarnatie een exacte geboortetijd nodig is. Om een voorzichtige poging te wagen moet je kijken naar de maansknoophoroscoop van Wilders om te kijken waar Saturnus allemaal verbinding mee maakt. Onder toon ik de maansknoophoroscoop.

 

Je ziet nu dat Saturnus in een yodfiguur betrokken is met Zon, Venus, Uranus en Pluto in elf (als apexplaneten van de yod) en aan de basis met de conjunctie Maan en Jupiter op de grens van drie en vier. Dit is een opmerkelijke yodfiguur omdat het elfde maansknoophuis altijd verwijst naar een belangrijke vorige incarnatie; zeker als het een zogenaamde hoofdplaneet betreft (Zon, Maan, Saturnus). Opvallend is nu dat alle drie de hoofdplaneten betrokken zijn in deze yodfiguurconstructie. Kort samengevat kun je zeggen dat de ziel van Wilders al eens een bekende leider is geweest maar emotioneel dit sterk heeft uitgebuit voor meerdere glorie van hem zelf (maan conjunct Jupiter) maar uiteindelijk niet geaccepteerd is door het gewone volk (derde maansknoophuis). Dit heeft zijn gevoel voor eigenwaarde sterk getraumatiseerd (Saturnus in het vijfde zelfbewuste huis) waardoor hij in een isolement/patstelling met zichzelf terecht is gekomen (yodfiguur). NB de maansknoophoroscoop wordt altijd wat negatiever geduid omdat het gaat om een schaduwhoroscoop en de donkere verdrongen kant van de mens in beeld brengt.

Wat gebeurt er nu op dit moment? Wilders gebruikt de onderbuikgevoelens van Nederland (Uranus) en probeert daardoor een uitlaatklep te vinden voor zijn gefrustreerde gevoel van eigenwaarde. Het hoeft waarschijnlijk geen betoog om te wijzen op het feit dat dit nogal gevaarlijk is aangezien twee heel verschillende factoren elkaar vinden en uiterlijk lijken dezelfde belangen te vertegenwoordigen. Wat namelijk in de Nederlandse volksziel speelt, is de behoefte aan absolute vrijheid (Maan in elf). Primair leeft er niet direct zo’n Islamhaat in het Nederlandse volk maar een sterk gevoel van “kom niet aan m’n vrijheid”, terwijl Wilders voor zichzelf de vrijheid claimt te mogen kwetsen omdat hij herinneringen heeft aan een autoritair elitaire macht die hij uitoefende in het verleden. (Zon conjunct Venus conjunct Uranus conjunct Pluto). Wanneer je goed over dit verschil nadenkt kun je niet anders dan tot de ontdekking komen dat één en ander toch ver uit elkaar ligt en dat er een groot gevaar dreigt dat een land de dupe wordt van de machtshonger van één enkel geobsedeerde persoon. 

Dit artikel was gratis.
Vond u het nuttig en boeiend? Dan kunt u een kleine vrijwillige bijdrage overmaken aan de auteur. Dat kan eenvoudig via bijvoorbeeld iDeal. Alvast hartelijk dank!

Bedrag





1 reactie.

  • Monique van Dongen
    15 november 2016 01:13

    geert Wilders geboortetijd

    de geboortetijd is inmiddels bekend. Of dit klopt weet ik niet zeker. 02.50 zou hem een leeuw ascendant geven…vindik niet onwaarschijnlijk.

     

Reacties zijn gesloten.

Lees ook