Op 16 februari [2024] werd bekend gemaakt dat Alexei Navalny de Russische anti-corruptieactivist, oppositieleider en Poetincriticus is overleden in het strafkamp Ik-3 nabij de plaats Chart. Na meerdere aanslagen op zijn leven, leidt het geen twijfel dat hier moord in het spel is.
Navalny was veroordeeld tot 20 jaar strafkamp. Het IK-3 kamp is een van de wreedste kampen die nog door Stalin is opgericht. [Bron: AD]. De oorzaak van zijn dood is niet bekend, evenals het moment van overlijden. Toch levert de dag-horoscoop van zijn overlijden een duidelijk beeld op omdat er een belangrijke driedubbele conjunctie is tussen Venus, Mars en Pluto.
Onder toon ik de horoscoop op het midden van die dag.

De drie conjunctie planeten gaan over: liefde, daadkracht en bewustwording van de wil. Deze zijn weer betrokken in het kleinste aspect dat er gevormd kan worden, een zogenaamde ‘Auge’ [Hubermethode]. Deze Auge gaat over een hyperfocus van energie van de planeten die erbij betrokken zijn. In deze situatie is dat: de grote conjunct van de drie, halfsextiel met de Zon, en die staat weer halfsextiel met Neptunus, en deze staat weer sextiel de driedubbele conjunctie. De Zon gaat over de persoonlijkheid en Neptunus gaat over onder meer over slachtofferschap waarvan nu sprake is.
Dat Navalny na de vergiftiging in augustus 2020 in Tomsk met het middel Novitsjok, naar zijn land terugkeerde, is een ingrijpende lotsmatige beslissing geweest voor hem en zijn familie! Het leeftijdspunt in de horoscoop is dan net bezig een vierkant te maken met Mars die tot een van de driedubbele conjuncte planeten behoort. De terugkeer naar Rusland voelde Navalny als zijn (karmische) opdracht (maansknoop in negen) als jurist en vechter voor mensenrechten. Jupiter de planeet van de rechtspraak maakt vrijwel exact een sextiel met Saturnus, de heer van het karma. Ook maakt de maansknoop een exacte conjunctie met Cheiron; de niet geheelde wond in de ziel. Kortom: Navalny is als een moderne martelaar overleden.
Afgelopen zondag heb ik de documentaire van Navalny teruggekeken die de VPRO recentelijk uitzond. Daarin zag ik tot mijn verwondering dat veel Russische mensen met hem sympathiseren, meer dan ik gedacht had. Deze overlijdenshoroscoop met zijn driedubbele conjunctie in de eerste graad van waterman, zou wel eens een werelddoorbraak in het Russisch politieke denken kunnen zijn, juist omdat volgens de Hubermethode Venus en Mars de onbewuste planeten van de mens zijn en dat Pluto een wilsfocus heeft die het bovenbewuste nu sterk activeert; onbewuste en bovenbewuste gaan als het ware een soort huwelijk aan in deze conjunctie. De eerste graad van waterman wordt ook geassocieerd met het beginnende watermantijdperk. Zie daarvoor mijn vorige nieuwsbrieven.
Op 4 juni van dit jaar [2024] zou Navalny 48 jaar worden en dan betreedt iemand met zijn leeftijdspunt door de horoscoop, zijn negende (juridische) huis. In Navalny’s horoscoop staat daar pal op: de overgang Mercurius die de heerser is van zijn Zon en van zijn ascendant en dus buitengewoon belangrijk voor hem is. Dit duidt erop – ook omdat Mercurius de heerser van het tiende huis is – dat het resultaat van zijn werk dan pas begint. NB dit aspect met Mercurius begon eind oktober 2022 en vindt zijn hoogtepunt op 9 mei 2024. Het komt aan zijn eind juli 2025.
Een saillant detail is dat de Amerikaanse astroloog A.T. Mann de overgang van het achtste naar het negende huis ziet als een conceptiemoment van de mens! En wanneer je ervan uitgaat dat karma eerlijk is en met het eind van het huidige leven er een nieuw leven volgt (een ander soort conceptie) waarop onrecht maar ook de beloning voor je inzet van het goede wordt vereffend, zou er weleens iets goeds voort kunnen komen uit deze tragische dood.
Onder toon ik de horoscoop van Navalny die een code AA heeft (wat er op duidt dat het een betrouwbare tijd is)

En omdat zoals u ziet, er nog vele belangrijke planeten in de toekomst volgen, mag je ervan uitgaan dat er nog vele belangrijke doorbraken zullen volgen, maar dan vanuit een andere dimensie die wij nog niet zo goed kennen. Niet in de laatste plaats dat wanneer het watermantijdperk definitief inzet, de oligarchen waar Poetin er een van is, karmisch maar ook collectief gezien zullen moeten gaan verdwijnen. Nu het vissentijdperk teneinde loopt, zal er minder focus komen te liggen op het lijden omdat – zoals Rudolf Steiner het zo treffend uitdrukte – iedereen inzicht zal krijgen in zijn eigen karma. Of, om het populair uit te drukken: Wath’s goes around comes around. Op zijn Nederlands: Wat je zaait dat zul je oogsten!
Aanbieding: Wie een korte analyse van mij wil ontvangen van het startende watermantijdperk, kan zich hier aanmelden. Kosten € 50,00



3 reacties. Plaats een nieuwe
Interessant en hoopgevend artikel Wilma over deze verdrietige gebeurtenis.
Als Westerlingen kijken we kritisch naar Rusland maar ik zie ook een parallel met de VS waar ze deze dagen om een uitlevering van Julian Assange vragen.
Ja weet je Isabel, het heeft allemaal met elkaar te maken. We worden nadrukkelijk uitgenodigd om anders naar de dingen te kijken… Een moeilijke maar spannende opgaaf.
Bedankt voor je reactie en voor je royale donatie!
Dank voor het diepgravende werk.
Het geeft verduidelijking en moed deze dagen.